Menüler

Yeni Yazılar

Bizi Takip Edin

hirdavatca-reklam-ust

BOSCH Usta Eller Buluşmaları

Shares
bosch-usta-eller

Usta Eller Buluşmaları

Bosch tarafından düzenlenen Usta Eller buluşmaları, 2018 yılı Nisan ayı itibariyle yeniden başladı. Bosch’un bu akıllıca etkinliği aslında hem markayı tanımak hem de ürünleri çok daha yakından incelemek için kullanıcılar için muhteşem bir fırsat.

İlgili etkinliğin detayları Bosch’un, Facebook sayfasında bildiriliyor. Belli aralıklarla firmaların otoparklarına veya bahçelerine stand açan Bosch, standların başına da ürün sorumlularını ve ürün uzmanlarını yerleştirerek gelen ustalara ayrıntılı bilgiler veriyor.

Aslında tüm markaların yapması gerektiğini düşündüğümüz bir etkinlik. Sonuçta firmaların tezgahtarları ürünleri temel olarak biliyor, ama markaların ürün sorumluları tabiri caizse ürünün ciğerine kadar detayını biliyor, bilmeleri de gerekiyor. Kullanıcıların cevabını alamadığı hiç bir soru kalmıyor.

Bosch, bununla da kalmayıp ürünleri deneme imkanı da sunuyor. Böylece hangi bayide etkinlik yapıldıysa ürünü önce bu etkinlikte test edip bayinin mağazasından hemen satın alabiliyorsunuz. Ortalama 5 saat süren bu etkiliğin sonunda Bosch çalışanları tarafından düzenlenen küçük bir çekiliş oluyor ve ziyarete gelen kullanıcılara küçük hediyeler veriliyor.

Usta Eller Buluşmaları Nerde Yapılıyor?

Etkinlik sürekli farklı yerlerde yapılıyor. Bosch’un Facebook sayfasında etkinliklerin hangi gün, hangi saat, ve hangi firmada düzenleneceği detaylı bir şekilde bildiriliyor. Facebook’ta “boschprofesyonel” isimli kullanıcıdan takibini sağlayabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.

Hırdavatça Konuşulan Site | hirdavatca.com

Loading Likes...

Yorumunuzu bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Alanı Reklam Alanı

Abone Olun

hırdavat dünyasındaki yenilikleri kaçırmayın!

Hırdavatça Konuşulan Site "Biz Kimiz"

Top
tr_TRTurkish
DMCA.com Protection Status