Menüler

Yeni Yazılar

Bizi Takip Edin

hirdavatca-reklam-ust

İnovasyonda Zirve Yapan Esab Kaynak Makinaları

Shares
esab-kaynak-makinalari

Esab kaynak makinaları, belki de sadece adını duyduğunuz ve internetten fotoğraflarına baktığınız bu makinalar profesyonellik ve endüstriyel kullanım konusunda zirvenin sınırlarını zorlamış. Kaynak sektörüne yenilik üstüne yenilik getiren bu makinalar ev tipi amatör kullanımdan daha çok fabrika ve şantiye şartlarında çok yoğun profesyonel kullanımlar için uygun.

1904 yılında Oscar Kjellberg tarafından üretilen elektrod kaynak makinasıyla piyasaya giren Esab kaynak makinaları şu an günümüzde sinerjik kaynak makinalarından, otomasyon kaynak makinalarına ve plazma tipi kesim makinalarına kadar kaynak sektöründeki en kaliteli makinaları üretiyor.

Müşterilerin ihtiyaçlarını bilerek ve müşteri taleplerine uygun makinalar üreterek son yenilikleri olan 220 volt ile çalışan gazaltı kaynak makinası ve aynı anda hem 220 volt monofaze hem de 380 volt trifaze elektrikle çalışan gazaltı, tig (argon) ve elektrod kaynak makinalarıyla kaynak ustalarının ihtiyaçlarını aynı anda karşılamakta.

Esab Kaynak Makinası Fiyatları

Ürünlerin fiyat politikası biraz tuhaf. Bugün bir ürün almak isterseniz öncelikle ürünü satan bir yer bulmanız ve ondan teklif almanız gerekiyor. Teklif işlemleri bittikten sonra distribütörün stok durumuna göre tarafınıza teslimat sağlanıyor. Nedenini sorarsanız ürünler standart kaynak makinalarına göre pahalı, haliyle stok maliyeti getirdiğinden mağazasında teşhir eden bir yapı market veya hırdavatçı çok nadir bulursunuz.

Esab Kaynak Makinası Garantisi

Tüm ürünlere profesyonel kullanıma 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi veriliyor ama kullanıcı hatası yoksa makinanın 1-2-3 yıldan önce arıza yapması çok zor bu konuda emin olabilirsiniz. Arıza yapması durumunda ise distribütör firmanın hızlı bir şekilde servis işlerini hallediyor.

Eğer profesyonel kullanım için kaynak makinası satın almayı düşünüyorsanız listenize Esab kaynak makinaları nı  eklemeyi fırsat bulabilirseniz canlı olarak incelemenizi ve demo talebinde bulunmanızı mutlaka öneririz.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.

Hırdavatça Konuşulan Site | hirdavatca.com

Loading Likes...

Yorumunuzu bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Alanı Reklam Alanı

Abone Olun

hırdavat dünyasındaki yenilikleri kaçırmayın!

Hırdavatça Konuşulan Site "Biz Kimiz"

Top
tr_TRTurkish
DMCA.com Protection Status