Menüler

Yeni Yazılar

Bizi Takip Edin

hirdavatca-reklam-ust

MAX-EXTRA MXP Serisi Ne İş?

Shares
max-extra-mxp

Max-Extra bildiğiniz üzere ekonomik seri elektrikli alet satışı yapan markadır. Ürünler yerli bir firma tarafından Çin’de üretilmektedir.

Max-Extra ithalatçısının yıllardan beri kataloğunun başında yazdığı bir söz var “malımızdan hayır görünüz” firmanın müşterilerine etmiş olduğu bu hayır duasından mıdır bilinmez ama Max-Extra’nın ürünleri piyasadaki Çin mallarından çok daha uzun ömürlü olmakla birlikte garanti ve satış sonrası desteği de o denli yüksek.

Bir çok Çin malı marka neredeyse tek kullanımlık makinalar üretirken, bu markanın ürünlerini satın alan ve gün içinde çok yoğun olarak kullanan ustaların dahi yorumlarına bakılacak olursa ürünlerden çok memnunlar.

Buraya kadar olanlar Max-Extra için geçerliydi.

Bu kalite yetmezmiş gibi 2017 yılında çıta biraz daha yükseltilerek “MXP” serisi ithal edilmeye başlandı. Bu arada ürünün kaliteleri ve tasarımları ithalatçı firma tarafından belirleniyor. Yeni getirilen bu MXP serisi makinalar standart seri makinalara göre daha kaliteli. İşin doğrusu lansmanı profesyonel seri olarak yapıldı.

Bilindiği üzere Max-Extra markası piyasaya kırmızı renkle giriş yaptı yakın zamanda rengini turuncuya çevirdi. MXP serisinde ise renk mavi, biraz Bosch profesyonel seriden esinlenilmiş : )

Şimdi gelelim MXP serisindeki kaliteye. Öncelikle tasarımları Çin malı makinalar gibi değil, aynı zamanda malzeme kalitesi ve motor sesleri de tam anlamıyla profesyonel makinalar diyemesek te yarı profesyonel diyebileceğimiz segmentte.

Tüm elektrikli el aletlerinde olduğu gibi bu Max-Extra MXP serisi ürünler içinde kişisel kullanım için 2, ticari kullanımlar 1 yıl garanti mevcut.

Türkiye’nin hemen hemen her ilinde yetkili servisi bulunan Max-Extra MXP serisi ürünlerini mutlaka incelemenizi öneririz.

Hırdavatça Konuşulan Site | hirdavatca.com

Loading Likes...

Yorumlar (2)

 • erkan dilli

  7 Mart 2020 - 09:18

  sarjlisi vardı bende 2-3 sene kadar kulandım sonra cop oldu ama parasini cikardi kullandim surede memnun kaldim

  Cevapla
 • Akadir

  18 Nisan 2020 - 11:56

  4 yıldır 12v maxextra şarjlı matkap kullanıyorum. 2. Kattan aşağı düştü. Halen kullanıyorum. Tavan bile deldim. Bataryanın birisi bozuldu. Pillerini diğer bataryaya paralel bağladım. Kullanmaya devam.

  Cevapla

Yorumunuzu bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Alanı Reklam Alanı

Abone Olun

hırdavat dünyasındaki yenilikleri kaçırmayın!

Hırdavatça Konuşulan Site "Biz Kimiz"

Top
tr_TRTurkish
DMCA.com Protection Status